فروش ویژه آنتی ویروس نود 32 اورجینال نسخه اصلی با قیمت کاملا استثنایی۵ دقیقه ۴۰۰۰ تومان !!!

آقا دقیقه ای چند حساب میکنید ؟ مگر چکار کردید ؟ چهار تا کلیک مگر چقدر میشه ؟ ۵ دقیقه چهارهزارتومن ؟ آقا چه خبره ؟ خیلی گرون می گیرید و …. اینها همه جمله هایی آشنا هستند برای ما و برای دوستان همکار ما که با سختی تمام از ساعت ۸ صبح می آییم و شب ساعت ۹ یا ۱۰ شب خسته و کوفته به خانه برمیگردیم . منتی بر کسی نداریم و خودمان این کار را انتخاب کرده ایم و سعی مان هم بر این است که کار خوب به مشتری تحویل بدهیم و خدمات متنوعی برای آنها تدارک ببینیم و برای همین هم هست که تایم کاری صنف ما از بیشترین تایم های کاری در بین مشاغل خدماتی است و برخلاف آن جزو کم درآمدترین کارها بلحاظ میزان وقت و سختی کاری است که انجام می دهیم . یعنی اگر کار دیگری داشتیم مسلما با نصف تلاش و زمان فعلی میشد به همین میزان درآمد رسید و صدالبته که هستند کارهایی که در چند دقیقه درآمد یک روز ما را دارند علیرغم اینکه صاحبان آن مشاغل مانند دوستان هم صنف ما اصلا تخصصی ندارند و صرفا بخاطر سرمایه گزاری بالا و پول زیاد درآمدهای زیاد هم کسب می کنند .

kornometer

بطور مثال ما یک ثبت نام سخت و سنگین را در ۲۰ دقیقه  انجام میدهیم و نهایتا ۱۰ هزار تومن میگیریم اما یک موبایل فروشی ظرف ۵ دقیقه یک گوشی و یا یک تبلت  را از برنامه های فله ای اندروید پر میکند و ۵۰ هزارتومان بابت آن پول می گیرد . ما یک انتخاب واحد را ظرف ۵ الی ۱۵ دقیقه میزنیم و ۵ هزارتومان میگیریم اما یک دفتر پیشخوان یک تاییدیه تحصیلی را ظرف ۵ دقیقه صادر میکند و ۱۵ الی ۲۰ هزارتومان هزینه میگیرد . ما بابت یکساعت نشستن یک مشتری پای سیستم ساعتی ۳۰۰۰ تومان دریافت میکنیم اما یک کافی شاپ فقط بابت یک کافی یا یک آب پرتقال که ظرف چند ثانیه خورده میشود ۱۰ الی ۱۵ هزارتومان از شما میگیرد و خلاصه اینکه اینروزها با این نرخهای متورم بازار واقعا ارقام دریافتی کافی نت ها واقعا پایین و کم است و بنظر اصلا زیاد نمی رسد اما متاسفانه نرخ چانه زدن و بحث کردن روی قیمت ها در کافی نت ها از بقیه مشاغل بیشتر است .

مثلا شما به ندرت می شنوید که یک قصاب بگوید مشتری سر قیمت با او چانه زده باشد و یا از یک بقال کمتر می شنوید که بگوید مردم سر قیمت ها با او جر و بحث میکنند . حتی در یک مقایسه یکسان میتوان صنف دفتر پیشخوان و یا پلیس +۱۰  را مثال زد … مردم خیلی راحت هر هزینه ای پیشخوان ها و پلیس +۱۰ میگویند را میپردازند و اصلا جروبحثی بابت قیمت ها در پیشخوان و یا دفاتر خدمات دولتی و یا دفاتر خدمات پستی ندارند اما همین مردم که در قصابی و بقالی و نجاری و پیشخوان و پست حاتم طایی می شوند و جیرینگی و بدون حرف و حدیث پول می پردازند به ما که می رسند یادشان می افتد بابت کارشان کنتور نصب کنند و از ما بابت دقیقه به دقیقه کار و هزینه اش سوال بپرسند .

در پست های قبلی در مورد ایمیل نوشتم و اینکه تکنولوژی ارسال ایمیل در کافی نت ولیعصر بگونه ای است که ظرف ۱۰ ثانیه میتوانیم ایمیل ارسال کنیم . یعنی از زمان تحویل فایل مشتری تا ارسال ایمیل شاید ۱۰ ثانیه طول بکشد تا فایل و یا متن شخص ایمیل شود اما آیا میتوان بعد از ۱۰ ثانیه از مشتری ۲ هزارتومان و یا بیشتر دریافت کرد ؟؟؟ خیر … چرا چون همیشه با مشتری سر این بحث داشتیم و اولا تا میگفتیم ارسال شد طرف میگفت به این زودی ؟؟؟ مطمئنی و مگر می شود و تازه بکساعت باید به او توضیح میدادیم که بله ما در ارسال ایمیل سریع عمل میکنیم و بعد از نوبت هزینه میرسید ؟ میگفتیم ۲۰۰۰ تومان و طرف میگفت داداش یک کلیک کردیا !!! برادر ۳۰ ثانیه نشدا ۲۰۰۰ تومن یا ۳۰۰۰ تومن واسه چی !!! آقا ثانیه ای چند حساب میکنید … آقا گرون فروشید … آقا نون حلال بخورید و هزارو یک حرف دیگر … از آن روز تصمیم گرفتم هر مشتری را بابت هر ایمیل ۵ الی ۱۰ دقیقه معطل کنم و با اینکه ایمیل را ۳۰ ثانیه ای فرستادم اما بعد از ۵ الی ۱۰ دقیقه میگفتم آقا ارسال شد … مشتری چانه نمیزد … حتی اگر میگفتم ۵۰۰۰ تومان هم میداد و این بخاطر این است که بی سوادی و علافی از ویژگی های فرهنگی مردم کشور ماست . یعنی تا کسی ۱۰ دقیقه معطل نشود حس نمیکند کارش انجام شده و حتما باید آنها را در صف و در بدبختی نگه داری تا حس کنند کارشان انجام شده … تازه پی میبرم که چرا وقتی کنار اداره مالیات بخاطر ثبت اظهارنامه ۱۵۰۰۰ تومن میگرفتند و ما ۷۰۰۰ تومان باز هم مردم بصورت کیلومتری جلوی آنجا صف می ایستادند و خیلی اندک مشتری برای ثبت اظهارنامه پیش ما می آمد … دلیلش این است که مردم ما برای تنها چیزی که ارزش قائل نیستند وقتشان است و اصلا درک نمیکنند وقت طلاست یعنی چه چرا که اگر ارزش وقت و زمان را میدانستند و همچنین سواد لازم برای فهم کار مجازی انجام شده در کافی نت را داشتند هیچوقت بعد از اینکه با احترام روی صندلی و بدون صف در کافی نت نشستند و کارشان به سرعت انجام شد و در نهایت زیر قیمت اتحادیه هم هزینه دادند برنمیگشتند اعتراض کنند که چرا گران میفروشید و یا چرا ۵ دقیقه ۴۰۰۰ تومان !!!!

مدیر سایت

مدیر سایت

کافی نت ولیعصر کرج با بیش از ۱۰ سال سابقه و ۲۰ سال تجربه در زمینه کامپیوتر و اینترنت

More Posts

۲ دیدگاه برای این نوشته

 1. رضا - کافی نت چی گفت:

  سلام
  من از مرند هستم- آ-ش
  اولش بگم خدایی خیلی باحالین.(( نصف یک هزارم درک شما رو کافی نت های مرند داشتن واسمون کافی بود))
  میخواستم ببینم کارت ملی برای نوبت گیری چه ساعتی از شب باز میشه
  این ورا نوبت دهیا پر هستن.
  اصلا زمانش مخص نیستش.
  من شب خوابیدنی چک میکنم پر هستن نوبیت. صبح هم ساعت ۶ بیدار میشن میبینم بازم نوبت دهی شهرمون پر شده؟

  • مدیر سایت مدیر سایت گفت:

   سلام رضای عزیز … راستش رو بخواهی ما اصلا سراغ کارت ملی نرفتیم چون با عوام الناس سر و کار داریم و حوصله سردرد و اعصاب خوردی نداریم اونهم از این بابت که اخیرا شایعه شده بود هر کس کارت ملی اش رو عوض نکنه یارانه اش قط میشه و در این گیرودار نوبت ندادن های این سایت مزخرف کارت ملی هستند کسانی که یارانه شون قطع بشه و بخوان بخاطر عدم نوبت دهی و این مسائل شما را مقصر قلمداد کنن ..به این دلایل ما از ابتدا دور کارت ملی رو خط کشیدیم … البته الانم همکارام مث شما درگیر نوبت دهی ها هستند و اینجا هم مث اونجاست و فرقی نداره …

فرستادن دیدگاه