فروش ویژه آنتی ویروس نود 32 اورجینال نسخه اصلی با قیمت کاملا استثنایییارانه کالا ، واقعیت یا دروغ !!!

چند هفته ای است سایتی با نام یارانه کالا ، ثبت نامی راه انداخته است که بیا و ببین . ثبت نام برای کالاهای یارانه ای .خیلی از کافی نت ها و مراکز خدمات اینترنتی هم در این سایت برای مشتریانشان ثبت نام میکنند و مبالغ ۲۰۰۰ تومان و ۲۵۰۰ تومان می گیرند . در صورتی که وقتی من این سایت را در گوگل سرچ کردم متوجه شدم هیچ سایت خبری ، خبرگزاری و رسانه ای در مورد این سایت مطلبی درج نکرده است .

این در حالی است که تلویزیون و رادیو و روزنامه ها نیز چنین خبری را منتشر نکرده اند و بنظر می رسد سایت فوق به نحوی یا شخصی بوده و یا قصد فریب افکار عمومی را دارد . لذا بر آن شدیم تا از طریق ستاد جرایم رایانه ای پیگیر این موضوع و صحت و سقم این سایت شویم که هنوز این موضوع از طرف این عزیزان در دست بررسی است . لذا تا مشخص شدن این موضوع از طرف ستاد جریائم رایانه ای که آیا این سایت صحیح بوده و زیر نظر دولت فعالیت دارد یا خیر ما هیچگونه ثبت نامی انجام نداده ایم و از تمامی همکاران محترم نیز خواهشمندیم فعلا از ثبت نام در این سایت خودداری کنند تا مبادا سایت تقلبی یا شخصی باشد و اطلاعات مردم به دست افراد سودجو بیفتد .

نکته ۱ :

 از نظر فنی نیز سایت مورد نظر دچار نقص های بی شماری است و بنظر نمیرسد یک ارگان دولتی پشت این قضیه باشد و لذا فعلا ثبت نام در این سایت برای مشتریان عاقلانه بنظر نمی رسد .

نکته ۲ :

شنیده ایم خیلی از کافی نت ها و یا دفاتر و مراکز اینترنتی گفته اند به ما ربطی ندارد قانونی باشد یا نه ، وقتی کار و کاسبی ما کساد است همین هم غنیمت است و چرا این ثبت نام را نزنیم … در جواب به دوستان محترم باید بگوییم مردم خیلی ساده اند شاید تا اسم یارانه و سهام بیاید براحتی گول بخورند اما این وسط وجدان کاری ما چه می شود ؟؟ آیا ۱۵۰۰ تومان و ۲۰۰۰ تومان ارزش این را دارد که خودمان را مدیون مردم بکنیم و اعتبار خودمان را بخاطر آن زیر سوال ببریم ؟؟؟ ما که حاضر نیستیم !!! شما را نمی دانیم ..

مدیر سایت

مدیر سایت

کافی نت ولیعصر کرج با بیش از ۱۰ سال سابقه و ۲۰ سال تجربه در زمینه کامپیوتر و اینترنت

More Posts

فرستادن دیدگاه