فروش ویژه آنتی ویروس نود 32 اورجینال نسخه اصلی با قیمت کاملا استثناییهزینه ثبت نام کارشناسی ارشد سراسری ۱۳۹۵

با توجه به فرارسیدن کنکور سراسری کارشناسی ارشد ۱۳۹۵  نرخ های ذیل جهت هماهنگی دوستان کافی نت دار منطقه پیشنهاد می شود . بدیهی است این نرخ ها ، نرخ های هماهنگ شده توسط دوستان کافی نت دار منطقه است و نه نرخ های اتحادیه … چرا که اگر بخواهیم یک ثبت نام و خرید کارت و … را طبق نرخ اتحادیه انجام بدهیم باید ۱۵۰۰۰ تومان از مشتری بگیریم که عملا دیگر هیچ کس به کافی نت نمی آید لذا نرخ های تعدیل شده ذیل برای هماهنگی بیشتر خدمتتان ارائه می شود و هر کس دوست داشت میتواند طبق این نرخ ها عمل نماید و اجباری در آن نیست .

کارت اصلی ارشد = ۳۰ هزار تومان + ۲۰۰۰تومان هزینه خرید و کارمزد = ۳۲۰۰۰تومان

کارت علاقه مندی ارشد = ۹۲۰۰تومان + ۱۸۰۰تومان هزینه خرید و کارمزد = ۱۱ هزارتومان

هزینه ثبت و پرینت و اسکن = ۶۰۰۰تومان

============  مجموعا ۴۹هزار تومان     ============

تذکر : قیمت کارتها و کارمزدها در صورتی مانند بالا حساب گردد که مشتری بخواهد پیش شما ثبت نام کند اگر نه اگر مشتری فقط کارت اعتباری را از شما خواست که خودش ثبت نام نماید کارمزد دریافتی برای هر کارت را ۲۵۰۰ تومان دریافت نمایید یا طوری که رند شود … مثلا کارت ۹۲۰۰ رویش ۲۳۰۰ کارمزد بابت خرید و کم شدن ۹۲۰۰ پول از حساب شما … یا مثلا کارت ۵۸۰۰ تومانی ۲۲۰۰ رویش بکشید. در ضمن قرار نیست ما بعنوان یک کافی نت حسابمان را خالی کنیم برای کسی که نمیخواهد پیش ما ثبت نام کند و اصولا با فروش کارت به کسی که پیش ما ثبت نام میکند ما سود بیشتری می گیریم . چون وقتی شما ۳۰ هزار تومان کارت برای کسی از حسابتان می خرید وقتی پیش شما ثبت نام کند هزینه ۲۰۰۰ تومانی کارمزد و هزینه ۶۰۰۰ تومانی ثبت نام به شما می رسد اما وقتی ۳۰ هزار تومان کارت برای کسی دیگر می خرید و او خودش میخواهد ثبت نام کند عملا ۲۵۰۰ تومان سود به شما می رسد و شاید نفر بعدی که می آید تا شما برایش ثبت نام کنید پولی در حسابتان نباشد چون قبلا کارتش را فروخته اید به کسی که میخواسته خودش ثبت نام بزند لذا ما خودمان به هیچ وجه برای کسانی که خودشان میخواهند ثبت نام کنند کارت نمی فروشیم و در این مواقع مسئولیت داشتن کارت با خود داوطلب است و نه کافی نت …

مدیر سایت

مدیر سایت

کافی نت ولیعصر کرج با بیش از ۱۰ سال سابقه و ۲۰ سال تجربه در زمینه کامپیوتر و اینترنت

More Posts

۲ دیدگاه برای این نوشته

  1. رضا گفت:

    البته دروغ زیاد میگی آقا مسعود

    • مدیر سایت مدیر سایت گفت:

      سلام رضا جان … کاش قدری مرد بودی و اسم جعلی نمی نوشتی و ایمیل الکی اینجا تایپ نمیکردی !!! کاش مینوشتی من چه دروغی گفتم ؟ در هر صورت کامنتت پاک نمیشه تا بیای بخونی پاسخت رو … راستی آزاد نت سرعتش خوبه ؟؟ راضی هستی از خط اینترنتت ؟؟

فرستادن دیدگاه