فروش ویژه آنتی ویروس نود 32 اورجینال نسخه اصلی با قیمت کاملا استثناییهر چه می کشیم از دست خودمان است !!!

حدود ۶ الی ۷ ماهی است که طرحی را با عنوان ساماندهی و عضویت  کافی نت ها در سایت قرار دادیم تا بدینوسیله آدرس و مشخصات کافی نت های سطح شهر کرج را جمع آوری کرده و در سایت قرار دهیم تا علاوه بر تبلیغ اینترنتی بنحوی با گرداوری مشخصات کافی نت های سطح شهر کرج ارتباط و تعامل سازنده ای میان کافی نت های مذکور داشته باشیم . بطور مثال بدانیم کدام همکارمان در کدام گوشه شهر و با چه نامی مشغول فعالیت است تا بدین صورت با هم در ارتباط بوده و تعاملات کاری بسیاری با هم داشته باشیم . اگر چه صد البته این کار باید بعهده اتحادیه باشد اما وقتی انجام نمیدهند خوب خودمان که فلج نیستیم … متاسفانه با توجه به ایمیل های مکرر به دوستان چیزی حدود ۵ الی ۶ کافی نت فقط اعلام همکاری کردند و اطلاعات خود را در سایت ثبت کردند .

az mast ke bar mast

نکات قابل توجه :

برای پیدا کردن ایمیل دوستان کافی نت دار وارد سایت اطلاعات شهری کرج شدیم که چیزی بالای ۹۰ کافی نت در بخش اصناف این سایت ثبت شده است . نکته جالب اینکه اکثر دوستان ایمیل و وب سایت خود را نیز در زیر مشخصات کافی نت خود درج کرده اند که به جرات میتوانم بگویم از هر ۹۰ ایمیل ثبت شده فقط ۱۰ تایش درست بود و برگشت نخورد و مابقی یا غیرفعال بودند و یا اصلا درست نبودند چرا که بعد از ارسال ۹۰ ایمیل دسته جمعی بالای ۸۰ ایمیل برگشت خورد و پیغام عدم ارسال بدست ما رسید که جای بسی تاسف دارد . در میان ۳۰ الی ۳۵ سایتی هم برخی کافی نت ها اعلام کرده بودند فقط ۳ الی ۴ مورد درست بود که این هم جای بسی تاسف دارد .

آیا ما بعنوان متولی یک مرکز خدماتی نباید لا اقل خودمان یک ایمیل و یا یک سایت و یا حداقل یک وبلاگ داشته باشیم . برخی از دوستان اشاره می کردند درست کردن و نگهداری سایت و وبلاگ حوصله میخواهد بنده هم قبول دارم که بله واقعا حوصله میخواهد و رغبت ،  اما آیا داشتن یک ایمیل هم اینقدر سخت است که از ۹۰ کافی نت ثبت شده در شبکه اطلاعات شهری کرج فقط ایمیل ۱۰ کافی نت درست باشد ؟؟؟  متاسفانه شرایط بگونه ای شده که دوستان اصلا در بند تبادل اطلاعات نیستند و هر کس فقط در حال راندن کشتی خویش است .

شاید بعد از خواندن این متن بگویید بابا تو هم دل خوشی داری !!! ما وقت نداریم سرمون رو بخارونیم از بس کار روی سرمون ریخته تو میگی بیا وبلاگ و وبسایت درست کن  و ایمیل و ایمیل بازی کن …اما اگر راستش را بخواهید همین عدم ارتباط بین ما کافی نت هاست که ما را بی رونق کرده است . نمیدانم در این چند وقت اخیر چه تعداد ثبت نام برای دریافت کد اقتصادی داشته اید !!! شاید به تعداد انگشتان دست شاید ۲۰ تا شاید ۳۰ تا شاید هم هیچی !!!

آیا میدانید دلیلش چیست ؟؟؟ دلیلش این است که دفاتر خدمات پستی و پیش خوان دولت با تشکیل یک انجمن و گردهمایی پس از مذاکره با اداره های مربوطه تفاهم کرده اند که ثبت نام اینترنتی کد اقتصادی توسط دفاتر پیشخوان دولت انجام گردد و برای این کار هزینه ۸۰۰۰ تومان هم می گیرند . هر کس هم که به اداره مالیات یا صنف خودش مراجعه میکند یک برگه چاپ شده به وی میدهند که روی آن آدرس تمامی دفاتر پیشخوان نوشته شده و نوشته اند که به یکی از این مراکز مراجعه کنید …

آیا میدانید بالای چند هزار نفر کاسب و شاغل صنفی داریم و تمام این افراد در دفاتر پیشخوان با مبلغ ۸۰۰۰ تومان ثبت نام کرده اند … جالب است کار ثبت نام اینترنتی که یک کار ویژه کافی نت هاست را بخاطر برنامه ریزی انجمن دفاتر پیشخوان از ما گرفتند . براحتی آب خوردن … و ما هم نشسته ایم و دلمان را خوش کرده ایم به چهار تا مشتری که می آیند و پای سیستم هایمان می نشینند …

دلیلش هم این است که ما بعنوان یک کافی نت حتی نمیدانیم در سطح شهر کرج چند نفر هستیم … بجز عده کمی که در برخی از جلسات اتحادیه همدیگر را دیده ایم مابقی اصلا قیافه هم را هم نمیشناسیم . در صورتی که آشنایی تمام کافی نت داران سطح کرج با یکدیگر شاید گره گشای مشکلات شغلی و کاری و … باشد .

متاسفانه وقتی دوستان دغدغه ای برای تشکیل یک گروه و گردهمایی و … ندارند کاری هم نمیتوان از پیش برد و باید نشست و دست روی دست گذاشت و به این نابسامانی ها دامن زد . وقتی این شرایط نابسامان را می بینم یاد شعری می افتم با این مضمون :

یک دشت سرسبز یک رود پر آب     ***        یک سد محکم داشتیم تو سیلاب

ما از خوشی ها دلامون آزرد        ***              سد رو شکستیم دنیا رو آب برد

حالا از اون در و دشت چیزی نمونده باقی ***  انگار از این میخونه صد ساله رفته ساقی

حالا غم ما قد یک دریاست  ****** جایی که باید دل به دریا زد همینجاست

نه کار اینهاست نه کار اونهاست  ****** از این و اون نیست ، از ماست که برماست 

مدیر سایت

مدیر سایت

کافی نت ولیعصر کرج با بیش از ۱۰ سال سابقه و ۲۰ سال تجربه در زمینه کامپیوتر و اینترنت

More Posts

فرستادن دیدگاه