فروش ویژه آنتی ویروس نود 32 اورجینال نسخه اصلی با قیمت کاملا استثنایینرخنامه و تعرفه خدمات کافی نت

  • مدیر سایت
  • ۱۸ شهریور ۱۳۹۴

لیست قیمت و هزینه برخی از فعالیت های جاری و ثبت نام های اینترنتی  در سال ۱۳۹۶

سخنی با شما همکار گرامی :

با توجه به تداخل شغلی های بسیار زیاد در سطح شهر و همچنین نمودار سینوسی هزینه های دریافتی توسط مراکز خدمات اینترنتی برای هماهنگی بیشتر میان دوستان و همکاران کافی نت دار در سطح شهر کرج  اقدام به انتشار لیست تعرفه و قیمت خدمات کافی نت نموده ایم و امیدواریم دوستان با توجه به این نرخ ها عمل کرده و از گرفتن مقادیر زیر نرخ اتحادیه و احیانا بالاتر از آن بشدت خودداری نمایند . این نرخنامه بتازگی و در تاریخ ۲۹  آبان ماه ۱۳۹۵ توسط اتحادیه الکترونیک کرج منتشر شده است و برای سال ۱۳۹۶ مورد استفاده است . لذا همکاران عزیز کافی نت دار در شهر کرج میتوانند قیمت های لیست زیر را  در دستور کار قرار دهند . همچنین دوستان کافی نت دار در شهرهای دیگر بجز شهر کرج نیز می بایست لیست قیمت خود را از اتحادیه صنف شهر خودشان تهیه و بر طبق آن اقدام نمایند هرچند دانلود این نرخنامه و لیست قیمت برای عموم آزاد است و منعی ندارد .

****************************************

با توجه به سوء استفاده مشاغل غیرمرتبط با کافی نت مانند موبایل فروشی ها ، خدمات کامپیوتری ها و دفاتر فنی کپی ، دفاتر پیشخوان ، ادارات پست ، دفاتر امور مشترکین و دفاتر مخابراتی و همچنین بواسطه تداخل شغلی موجود در سطح شهر ، مشاهده شده است که این لیست توسط این عزیزان دانلود و مورد استفاده قرار میگیرد که بهمین دلیل این لیست رایگان نبوده  و با قیمت ۳۰۰۰تومان (سه هزار تومان ) جهت فروش اینترنتی روی سایت عرضه شده است .

برخی از دوستان کافی نت دار در شبکه های اجتماعی و یا در نظرها به ما خرده گرفته اند که چرا لیست بصورت پولی روی سایت منتشر شده که باید خدمت این دوستان عرض کنیم که عزیزان شما اگر جواز کسب دارید میتوانید به اتحادیه مراجعه کنید و این لیست را از اتحادیه بصورت رایگان تحویل بگیرید و دیگر نیازی نیست آن را از روی سایت دانلود کنید که به ما خرده میگیرید چرا لیست بصورت پولی روی سایت قرار دارد .

****************************************

توجه به این نکته هم ضروری است که وقتی لیست بصورت رایگان روی سایت قرار داشت ، چیزی بالای ۴۲۰۰ مرتبه دانلود شده بود اما آیا ما ۴۲۰۰ کافی نت در کرج داریم ؟؟؟ مسلماً خیر !!! و این یعنی مشاغل نامرتبط با صنف ما مانند موبایل فروشی ها ، خدمات کامپیوتری ها و دفاتر فنی کپی ، دفاتر پیشخوان ، ادارات پست ، دفاتر امور مشترکین و دفاتر مخابراتی این لیست را دانلود میکنند که با توجه به دانلودهای مکرر و تامین هزینه های هاست و پهنای باند و تعمیر و نگهداری سایت این هزینه برای لیست در نظرگرفته شده که فوق العاده رقم ناچیز و اندکی در برابر هزینه هایی است که ما برای سایت و بروزرسانی و تامین هاست و پهنای باند آن انجام می دهیم .

****************************************

در ضمن بقول یکی از دوستان حتی شمایی که جواز کار کافی نت دارید و وقت ندارید برای گرفتن این لیست به اتحادیه بروید شاید رفتن به اتحادیه و تعطیلی کافی نت تان ۳ساعت وقت و کار شما را تلف کند !! آیا ۳ ساعت وقت شما ۳۰۰۰ تومان نمی ارزد !!! در هر صورت حتی اگر این لیست را هم دارید پرداخت مبلغ ۳۰۰۰ تومان جهت حمایت مالی سایت و سرپانگه داشتن آن کار اشتباهی نیست چرا که ما در راستای اطلاع رسانی به شما حرکت میکنیم و هدفمان تعامل کاری میان همه کافی نت های خوب شهرمان است و همیشه حمایت مالی از سایت هایی که خدمات و اطلاع رسانی رایگان در اختیار دیگران قرار میدهند کار پسندیده ای در جهت سرپانگه داشتن آن کسب و کار بوده و هست وگرنه اگر در تامین هزینه های مالی سایت به مشکل بخوریم مسلما دیگر سایت و لیست قیمت و اطلاع رسانی و غیره ای در کار نخواهد بود و همین کورسوی امید برای زنده نگه داشتن صنف مان هم دیگر وجود نخواهد داشت .

****************************************

از همکاری شما دوستان گرامی سپاسگزاریم

کافی نت ولیعصر کرج

 برای هر گونه انتقاد ، پیشنهاد و هماهنگی با ما تماس بگیرید

تلفن : ۳۴۵۵۴۲۷۳                  فکس : ۳۴۵۶۰۳۳۲

ایمیل جهت تماس  :

info.valiasr@yahoo.co.uk 

****************************************

پرداخت هزینه بصورت آنلاین و دانلود فایل بصورت همزمان پس از پرداخت :

 .

.
 

 .

.

توجه کنید که بعد از پرداخت هزینه ، مرورگر شما به سایت برمیگردد و طبق عکس زیر پیام تراکنش موفق و تاییدیه پرداخت را نمایش میدهد و مشخصات محصول خریداری شده را نمایش میدهد که شما باید در زیر قسمت محصولات روی فایل خریداری شده ( تعرفه خدمات کافی نت ۱۳۹۴ ) کلیک کنید تا دانلود گردد .

2016-01-12-184502010

توجه داشته باشید که در صورت هرگونه مشکل در دانلود پس از پرداخت هزینه به هیچ وجه نگران نباشید چرا که تیم پشتیبانی ما در سریع ترین زمان ممکن شما را راهنمایی کرده و فایل دانلودی شما را برای شما ایمیل خواهد کرد .در صورت بروز موارد ناخواسته و یا مشکل فقط در روزهای کاری و غیرتعطیل با شماره تماس ۳۴۵۵۴۲۷۳ و یا ایمیل info.valiasr@yahoo.co.uk تماس حاصل کنید .

———————————————————————————————————-

karthaye-shetab

راهنمای دانلود (خلاصه مراحل دانلود ):

بلافاصله بعد از پرکردن قسمت های مربوط به نام و نام خانوادگی و ایمیل و کلیک روی دکمه پرداخت به صفحه پرداخت منتقل می شوید و پس از  پرداخت مبلغ  ، لینک دانلود سوال برای شما نمایش داده می شود

اگر در مراحل دانلود با مشکل مواجه شدید با ایمیل info.valiasr@yahoo.co.uk تماس بگیرید.

اگر در مراحل دانلود با مشکل مواجه شدید راهنمایی های زیر میتواند کارگشا باشد :

راهنمای تصویری مراحل دانلود و خرید (بزودی )

راهنمای سوالات و مشکلات متداول

تماس با شماره پشتیبانی سایت و رفع مشکل

————————————————————————————————————

telegrambanner.

.

مدیر سایت

مدیر سایت

کافی نت ولیعصر کرج با بیش از ۱۰ سال سابقه و ۲۰ سال تجربه در زمینه کامپیوتر و اینترنت

More Posts