فروش ویژه آنتی ویروس نود 32 اورجینال نسخه اصلی با قیمت کاملا استثناییقدرتمندترین زنان در عرصه IT معرفی شدند!!!

عرصه تکنولوژی در این سالهای اخیر آنقدر جای پیشرفت و ارتقا داشته که علاوه بر خودش توانسته چهره های جدیدی را نیز به دنیای تکنولوژی معرفی نماید آنچنانکه در کشورهای پیشرفته بسیاری معروفیت و محبوبیت خود را به تکنولوژی مدیون هستند . در این میان مردان و زنان بسیاری در این حوزه فعالیت دارند که در این مطلب میخواهیم به بررسی قدرتمند ترین زنان در حوزه فناوری اطلاعات اشاره کنیم .

مگ وایتمن/ مدیر عامل HP

وایتمن حدود سه سال است که به عنوان مدیر عامل شرکت HP منصوب و معرفی شده است. وی در حالی به عنوان پنجمین زن برتر حوزه آی.تی معرفی می شود که پیش از این نیز عنوان بیستمین زن ثروتمند دنیا را از آن خود کرده بود. در زمانی که وی مدیریت اچ.پی را پذیرفت، سهام این شرکت سیر نزولی را طی می کرد اما این کمپانی با ورود وایتمن توانست دوران متفاوتی را تجربه کرده و شاخص سهام آن نیز روز به روز افزایش پیدا کند.

 

ماریسا مایر/ مدیر عامل یاهو

مایر ۳۹ ساله حدودا دو سال است که به عنوان مدیر عامل یاهو منصوب شده است. وی در حالی به عنوان یکی از پنج زن برتر سال ۲۰۱۴ میلادی معرفی شده است که در رتبه بندی مجله فوربز، هجدهمین زن مشهور و ثروتمند دنیا نیز لقب گرفته بود. وی یکی از جوانترین مدیران تکنولوژی است.

 

سوزان ووجسکی/ گوگل

در پس تمام تبلیغات شرکت گوگل از جمله Analytics ،Adsense و … می توان ردپایی از ووجسکی یافت. وی همان شخصی است که گاراژش را به سرگی برین و لری پیج اجاره داد تا بتوانند فعالیت های خود را انجام دهند. وی در حالی به عنوان سومین زن برتر حوزه آی.تی در سال جاری معرفی می شود که عنوان دوازدهمین زن ثروتمند دنیا را نیز از آن خود کرده بود.

 

شرلی سندبرگ/ Face Book

شرلی سندبرگ” اولین و برترین زن حوزه آی.تی در سال ۲۰۱۴ میلادی نام گرفته است. سندبرگ از سال ۲۰۰۸ میلادی به عنوان مدیر بخش عملیات وارد شرکت فیس بوک شد اما بعد از مدتی به عنوان یکی از اعضای هیات مدیره فیس بوک انتخاب شد. وی نهمین زن ثروتمند دنیا معرفی شده و اکنون نیز لقب برترین زن حوزه آی.تی در سال ۲۰۱۴ میلادی را از آن خود کرده است.

sandberg

 

مدیر سایت

مدیر سایت

کافی نت ولیعصر کرج با بیش از ۱۰ سال سابقه و ۲۰ سال تجربه در زمینه کامپیوتر و اینترنت

More Posts

فرستادن دیدگاه