فروش ویژه آنتی ویروس نود 32 اورجینال نسخه اصلی با قیمت کاملا استثناییسوال پیچ از نوع ” عزیزم ببخشید ” !!!

دفترچه راهنمای آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۳۰ صفحه دارد و تمامی اطلاعات مربوط به این استخدام در آن نوشته شده است و بازه زمانی ۱۵ الی ۲۱ مردادماه نیز برای ثبت نام آن در نظر گرفته شده است. همه اینها به کنار اما مشکل از آنجایی شروع می شود که دقیقا از فروردین امسال تا حالا که رسماً ۵ ماه می شود آنقدر شایعه برگزاری این آزمون استخدامی در شبکه های مجازی چرخید که مردم روزی ۱۰۰ بار یا بصورت تلفنی یا حضوری مراجعه میکردند و میپرسیدند : استخدام آموزش پرورش شروع شده ؟ ما هم میگفتیم خیر !!! دوباره آنها میگفتند اطلاعیه اش آمده و دوستامون ثبت نام کردند و خلاصه باید یک ربع برای اینها حرف میزدی که بابا شایعه است و هنوز این ثبت نام شروع نشده است . حالا شما حساب کنید روزی ۱۰۰ بار بخواهی اینها رو توضیح بدی … آدم کلافه میشه !!!!

یاد کارکتر عروسکی ” آقای ببخشید ” در برنامه کلاه قرمزی افتادم چون برخی از مشتریان آنقدر ما را سوال پیچ میکنند که رسماً کلافه می شویم … در زیر یک کلیپ کوتاه از سوال پیچ کردن آقای ببخشید مشاهده کنید تا بفهمید مشتری های ما چطوری ما رو سوال پیچ میکنند تازه نه یک نفر یک نفر ، بلکه یکمرتبه ۱۰۰ نفر در طول روز !!!  خدایا صبر بده !!!

بگذریم که خیلی از روزها دیگر توضیحی هم نمیدیم چون حوصله ای برای آدم نمی مونه بخوای یک ربع به هر کسی توضیح بدی و بعد یک ربع باز هم برگرده بگه : پس چرا اطلاعیه اش اومده !!!!! و باز شما بگی اون اطلاعیه تو وایبر یا تلگرام ارزش خبری نداره و شایعه است و باید اطلاعیه اش از طریق سنجش بیاد … در هر صورت دیگه کار به جایی رسیده بود که ملت ول کن نبودند و کلافه مون کردند و کاری هم از دست ما بر نمی اومد و مجبور بودیم دیگر توضیحی ندهیم و تلگرافی جواب بدیم .. آقا آزمون استخدامی آموزش پرورش میگن اومده ؟ – خیر نیومده ، هر وقت بیاد روی درب اطلاعیه اش رو میزنیم … – آقا پس چرا …. که حرف شخص رو قطع میکردیم و میگفتیم نیامده است و سوالی دیگر نپرسید … چون واقعا با این اوصاف حوصله سر درد را نداریم …

حالا اما بعد از چندماه از این اخبار کذب و شایعه ، واقعا آزمون استخدامی آموزش و پرورش آمد !!! اما کجایند این همه ملتی که ما را کچل کرده بودند و سوال پیچ !!! همه در خانه نشسته اند و مشغول خواندن اطلاعیه ها و مشغول ثبت نام و کسی هم به کافی نت نمی آید مگر عده ای معدود که آنها هم کار ثبت نامی ندارند بلکه سوال دارند !!!! طرف پشت تلفن زنگ زده و میگوید شرایط ثبت نام چیه ؟؟؟ و من متحیر که برادر من یعنی الان تو انتظار داری من ۱۳۰ ص شرایط دفترچه رو برات پشت گوشی بگم ؟؟؟؟؟!!!! و خیلی جالبه که خیلی ها هم می آیند و میخواهند سوال پیچت کنند ولی حاضر نیستند دفترچه ۲۵۰۰ تومانی این آزمون رو روی سی دی بگیرند و ببرند و دوست دارند عینا ۱۳۰ ص رو شما براشون توضیح بدی که ما هم چنین کاری نمیکنیم ..

اینروزها از روز اول ثبت نام هر کس مراجعه میکند و سوال میپرسد میگویم ” من دفترچه را نخوانده ام و نمیدانم شرایط آن چیست و اگر سوالی دارید میتوانید دفترچه را بخرید و بخوانید ” و اینگونه می شود که خیلی هایشان دفترچه میخرند و خیلی هایشان نیز حتی حاضر نمی شوند دفترچه را بخرند و ببرند و انتظار دارند تو برایشان مدام حرف بزنی و رایگان بشنوند و بشنوند و بشنوند ….

جالب تر اینکه خدا نکند دفترچه کاغذی برای ثبت نامی چاپ کنی !!! مشتری می آید و دفترچه را برمیدارد و میخواند ، حتی برخی نیم ساعت مشغول خواندن هستند و سپس دفترچه را میگذارند روی میز و می روند !!! اینجوری خیلی مفت تمام می شود برایشان !!! نه پول دفترچه میدهند و نه سی دی و هم تمام محتویاتش را خوانده اند که البته برای این مشتریان هم راهکار داریم .. دفترچه کاغذی را دم دست نمیگذاریم و کسی هم بخواهد بخواند خیلی رک و روشن میگوییم برای خواندن نیست و برای فروش است !!! تا مقداری آداب و ادب اجتماعی را فرابگیرند و اینگونه رندبازی در نیاروند ..

در هر حال از این همه بوق و کرنای وزارت آموزش و پرورش چیزی جز حرافی و اعصاب خردکنی برای ما نماند و پولی هم به ما نرسید مگر بابت فروش ۱۰ الی ۲۰ تا دفترچه و ۷ الی ۸ تا ثبت نام !!! که در مقابل این همه توضیح و تفسیر و اعصاب خوردکنی واقعا هیچ است !!! خیلی از همکاران ما انتظار داشتند لااقل با آمدن این آزمون استخدامی بالای ۲۰۰ عدد دفترچه یا ثبت نام بزنند اما واقعا شرایط استخدامی محدود این دفترچه امکان چنین کاری را نمیدهد و فی الواقع همه ما بنوعی سرکار بودیم و آموزش و پرورش خدمات رایگان از ما گرفت و ساعتها از ما حرف کشید ولی دست آخر ۴۸۰۰۰ تومنش را خودش گرفت !!!!

همین حالا که دار این مطلب را مینویسم یکی زنگ زده میگه : آقا شرایط آموزش و پرورش را میتونید بهم بگید ؟ میگم شرایطش ۱۳۰ ص است روی سی دی زدیم بیایید ببرید . میگه راهم دوره شهرستانم نمیشه همینجا بگید ؟؟؟؟؟ و باز هم شروع سوال پیچ های آزمون های استخدامی …. سایه همتون مستدام … روز همتون خوش …

مدیر سایت

مدیر سایت

کافی نت ولیعصر کرج با بیش از ۱۰ سال سابقه و ۲۰ سال تجربه در زمینه کامپیوتر و اینترنت

More Posts

یک دیدگاه برای این نوشته

  1. محمد بیگی گفت:

    سلام
    دقیقا همینطوره که میفرمائید
    درواقع من که فلکه اول گوهردشت کافی نت دارم به زحمت تونستم ۲ نفر ثبت نام کنم چون اکثرا به رشته تحصیلیشون مرتبط نبود و یا اصلا خانم نمیخواستند و در اکثر مناطق کرج هم اگر آقا میخواستند یکی یا دوتا بود
    در اصل این استخدامی سرکاری بیش نیست.

فرستادن دیدگاه