فروش ویژه آنتی ویروس نود 32 اورجینال نسخه اصلی با قیمت کاملا استثناییسامسونگ جلوی آپدیت‌های ویندوز روی کامپیوترتان را می‌گیرد!

اگر نیاز به یک دلیل دیگر دارید تا روی هر کامپیوتر جدید یک نسخه تازه و سالم از ویندوز را نصب کنید؛ «سامسونگ» آماده کمک است!

مشخص شده که یک قطعه نرم‌افزاری از این شرکت که برای آپدیت کردن نرم‌افزارها روی ویندوز نصب می‌شود (Samsung’s SW Update)، سیستم آپدیت خود ویندوز را غیرفعال می‌کند تا از اختلال با عملیات این نرم‌افزار جلوگیری کند. یک MVP «مایکروسافت» (MVP مقامی است که مایکروسافت به بعضی کاربران برجسته در جامعه‌های مجازی می‌دهد) با یک نماینده پشتیبانی سامسونگ صحبت کرده و علت این اتفاق را جویا شده؛ و آن نماینده گفته که آپدیتِ ویندوز درایورهایی را برای تمام سخت‌افزارها نصب می‌کند که معلوم نیست کار کنند یا نه. پس خاموش کردن ویندوز آپدیت از این پدیده جلوگیری می‌کند. با این‌کار شما احتمالا آپدیت‌های امنیتی را از دست می‌دهید اما پشتیبان‌گیری اتوماتیک سامسونگ را به صورت کاملا به‌روز خواهید داشت! طبق آخرین گزارش‌ها، مایکروسافت و سامسونگ یک اطلاعیه منتشر کرده‌اند که طبق آن به زودی با کمک هم جلوی هرگونه ریسک امنیتی ناشی از این اتفاق را خواهند گرفت.

rp_samsung-vs-apple-iphone-5-1024x629.jpg

مدیر سایت

مدیر سایت

کافی نت ولیعصر کرج با بیش از ۱۰ سال سابقه و ۲۰ سال تجربه در زمینه کامپیوتر و اینترنت

More Posts

فرستادن دیدگاه