فروش ویژه آنتی ویروس نود 32 اورجینال نسخه اصلی با قیمت کاملا استثناییتبادل لینک

  • مدیر سایت
  • ۹ مرداد ۱۳۹۳

تبادل لینک با کافی نت ولیعصر کرج 

****************************

برای تبادل لینک متنی ابتدا ما را با نام « کافی نت ولیعصر کرج » در سایت و یا وبلاگ خود لینک کنید و سپس از طریق قسمت نظرات در همین پست و یا قسمت تماس با ما به ما اطلاع بدهید که شما را نیز با نام دلخواهتان در سایت لینک کنیم .

****************************

2014-07-31-175204

تبادل لینک یعنی  مالکین دو وب سایت و یا وبلاگ  توافق می کنند تا  مابین سایت های خود لینک سازی کنند. نتیجه این کار افزایش رتبه ی هر دو سایت در موتورهای جستجو و نتیجتا سئو خواهد بود. شاید همیشه دوست داشته اید که رتبه بالاتری در گوگل داشته باشید و یا اینکه هنگام جستجوی کاربران در گوگل نتایج بیشتری مربوط به سایت شما باشد . شما میتواید با تبادل لینک دقیقا این کار را عملی کنید و رتبه سایت و یا وبلاگ خود را بالاتر برده و مطالب خود را به مخاطبان بیشتری ارائه و عرضه کنید .

برخی از فواید استفاده از تبادل لینک از این قرار است :

۱  تاثیر لینک دو طرفه  در موتور جستجو  با وجود اینکه بسیار کاهش پیدا کرده است، اما هنوز بر روی رتبه بندی های موتور جستجو تاثیر گذار است. برای استفاده از آن  باید سایت های بسیاری را پیدا کرده که هنوز تبادل لینک انجام نداده اند. مستقیما با وب مستر ارتباط برقرار کرده و درخواست تبادل لینک کنید. حتما از وب سایت های معتبر و با کیفیت استفاده کنید.

۲  تبادل لینک معمولا رایگان است. برای انجام این کار پول ندهید، مگر اینکه ارزش زیادی داشته باشد. اما اگر خواستید این کار بکنید حداقل از سایت های سرویس تبلیغاتی لینک متنی خریداری کنید.

۳ سعی کنید همیشه لینک های تبادلی خود را در مهمترین صفحات قرار دهید.

******************************

70oucsc5kum7lpq04c8 

تبادل لینک با کافی نت ولیعصر کرج 

****************************

برای تبادل لینک متنی ابتدا ما را با نام « کافی نت ولیعصر کرج » در سایت و یا وبلاگ خود لینک کنید و سپس از طریق قسمت نظرات همین پست و یا قسمت تماس با ما به ما اطلاع بدهید که شما را نیز با نام دلخواهتان در سایت لینک کنیم .

****************************

مدیر سایت

مدیر سایت

کافی نت ولیعصر کرج با بیش از ۱۰ سال سابقه و ۲۰ سال تجربه در زمینه کامپیوتر و اینترنت

More Posts