فروش ویژه آنتی ویروس نود 32 اورجینال نسخه اصلی با قیمت کاملا استثناییاطلاعیه سازمان سنجش در مورد مصاحبه رشته های دارای شرایط خاص ۱۳۹۴

بدینوسیله توجه آن‌ دسته از داوطلبانی که اسامی آنان در ردیف معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت هر یک از رشته‌های تحصیلی دارای شرایط خاص دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی شامل: دانشگاههای شهید مطهری- مذاهب اسلامی در مراکز آموزشی (تهران، بندرعباس، سنندج و زاهدان) – صنعتی مالک ‌اشتر- علوم پزشکی بقیه‌ا…(عج) و امام صادق(ع) و همچنین رشته‌های مجسمه سازی، عکاسی، مجموعه نمایش (شامل رشته‌های ادبیات نمایشی، بازیگری-کارگردانی، نمایش عروسکی، طراحی صحنه)، مجموعه موسیقی (شامل رشته‌های نوازندگی موسیقی ایرانی، نوازندگی موسیقی جهانی، موسیقی نظامی و آهنگ سازی) از گروه آزمایشی هنر قرارگرفته‌اند‌، به مفاد این اطلاعیه معطوف می‌دارد:

sanjesh-main

الف) نکاتی که بایستی مورد توجه داوطلبان قرار گیرد:
۱-داوطلبانی‌ که علاقمندی ‌خود را به رشته یا‌ رشته‌های ‌دارای شرایط خاص اعلام کرده‌اند و ‌فهرست ‌اسامی ‌آنان جزء‌ معرفی‌‌شدگان‌ رشته ‌یا‌ رشته‌های ‌مذکور نمی‌باشد، مردود علمی در مرحله معرفی چندبرابرظرفیت بوده ومجاز ‌به ‌انتخاب ‌رشته‌ یا‌ رشته‌های ‌تحصیلی ‌مربوط نخواهند ‌بود.
۲- انتخاب‌ رشته‌های ‌تحصیلی به صورت اینترنتی در سایت سازمان به نشانی www.Sanjesh.org انجام می‌پذیرد، لذا ‌به ‌آن‌ دسته‌ از داوطلبان معرفی شده چند برابر ظرفیت رشته‌های تحصیلی دارای شرایط خاص توصیه می‌گردد که در موعد مقرر (از تاریخ ۹۴/۵/۵ لغایت ۹۴/۵/۱۰) با رعایت ضوابط و شرایط اعلام شده نسبت به انتخاب رشته‌های تحصیلی خود به صورت اینترنتی در سایت سازمان اقدام نمایند. ضمناً لازم به تاکید است انتخاب رشته منحصراً به صورت اینترنتی بوده و به درخواست های غیر از روش اینترنتی ترتیب اثر داده نمی‌شود.
۳- معرفی داوطلبان به عنوان چند برابر ظرفیت، به منزله قبولی درموسسات آموزش عالی فوق‌الذکر نمی‌باشد و کلیه‌ معرفی‌‌‌شدگان‌ لازم‌ است‌ برای‌ انجام‌ مصاحبه، معاینه و آزمون علمی و یا مراحل مختلف‌ گزینش‌ در تاریخهای‌ مقرر به‌ آدرس‌ تعیین‌ شده‌ از طرف مؤسسات مراجعه‌ نمایند. بدیهی‌‌است‌ عدم‌ مراجعه‌ داوطلبان‌ برای‌ انجام‌ مراحل‌ فوق به‌ منزله‌ انصراف‌ قطعی‌ از گزینش‌ در رشته‌ یا رشته‌های‌ ذیربط تلقی‌ خواهد شد و این فرصت قابل تمدید و یا تکرار نمی باشد و یا برگزاری آن بصورت انفرادی برای هیچ داوطلبی و تحت هیچ شرایطی میسر نمی‌باشد.
ب) روش گزینش رشته‌های تحصیلی دارای شرایط خاص (به جز رشته‌های تحصیلی دانشگاه امام صادق«ع»)
۱- گزینش چندبرابر ظرفیت معرفی‌شدگان با توجه به شرایط و ضوابط آزمون سراسری سال۱۳۹۴، در هر گروه آزمایشی از بین متقاضیانی که با اطلاع از شرایط و ضوابط اختصاصی هر رشته با علامتگذاری مورد یا موارد به صورت اینترنتی در سایت سازمان از تاریخ ۱۳۹۴/۰۳/۱۷ تا ۱۳۹۴/۰۳/۲۷ علاقه‌مندی خود را به رشته یا رشته‌های مذکور مشخص و حد ‌نصاب نمره علمی لازم را احراز نموده‌اند، براساس نمره کل حاصل از آزمون عمومی، اختصاصی و سایر ضوابط مربوط، در هر یک از رشته‌های تحصیلی موسسات فوق‌الذکر، انجام و فهرست اسامی معرفی‌شدگان هر رشته تا چند برابر ظرفیت مورد نیاز هر مؤسسه استخراج شده است.
۲- معرفی‌شدگان هر رشته لازم است براساس برنامه زمانی مندرج در این اطلاعیه برای شرکت در مراحل مختلف مصاحبه و معاینه و یا سایر مراحل گزینش رشته‏ های مربوط، در تاریخهای تعیین شده با به همراه داشتن مدارک مورد نیاز به محل ذیربط مراجعه نمایند.
۳- کلیه معرفی‌شدگانی که فهرست اسامی آنان برای مصاحبه، معاینه و یا سایر مراحل گزینش هریک از رشته‌های فوق در سایت سازمان اعلام گردیده لازم است به هنگام انتخاب رشته کدرشته ‌محلهای این دانشگاهها و موسسات آموزش عالی (رشته‌ای که در آن معرفی شده‌اند) را در یکی از اولویت‌های ۱ تا ۱۵۰ در هر اولویتی که علاقه دارند درج نمایند.
۴- درگزینش نهایی هر رشته منحصراً کسانی از سوی این سازمان پذیرش خواهند شد که برابر برنامه زمانی در مصاحبه، معاینه و یا سایر مراحل گزینش به شرح این اطلاعیه شرکت نموده و در این مرحله موفق شده باشند و صلاحیت عمومی آنان نیز توسط هیأت مرکزی گزینش ذیربط تائید شده باشد و کدرشته محل و یا کدرشته‌محلها مربوط را در فرم انتخاب رشته آزمون سراسری درج و همچنین حدنصاب نمره علمی نهایی را در مقایسه با سایر متقاضیان برای هر رشته را کسب نمایند. فهرست پذیرفته‌شدگان نهایی این قبیل رشته‌ها به همراه اعلام نتایج رشته‌های متمرکز در شهریورماه اعلام خواهد شد.
ج) برنامه زمان و مکان مراجعه و مدارک‌ لازم برای معرفی ‌‌شدگان رشته‌های‌‌‌ تحصیلی ‌دارای‌‌ شرایط‌‌ خاص:
۱- معرفی ‌شدگان‌ رشته‌های تحصیلی دانشگاه شهیدمطهری:        
   داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در ردیف معرفی‏شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌های تحصیلی دانشگاه شهیدمطهری اعلام گردیده‌، لازم ‌است‌ از تاریخ سه‌شنبه ۹۴/۵/۱۳ با مراجعه به سیستم جامع دانشگاهی گلستان دانشگاه شهید مطهری به آدرس www.golestan.motahari.ac.ir  و تکمیل اطلاعات لازم و مطالعه اطلاعیه مربوط نسبت به ثبت‌نام و تعیین زمان مصاحبه و مکان و مدارک لازم اقدام نمایند.
مکانهای مراجعه و سایر مراحل گزینش به شرح ذیل اعلام می‌گردد:
الف‌- خواهران- مشهد ـ بلوار هفده شهریور ـ هفده شهریور جنوبی۲- جنب پمپ بنزین دانشگاه شهیدمطهری. تلفن: ۳۳۴۱۹۴۴۴-۳۳۴۱۸۲۵۶ (کد ۰۵۱)
ب‌- برادران- مشهد ـ خیابان دکتر بهشتی- بهشتی ۳۶ پلاک ۱۰۷-دانشگاه شهیدمطهری تلفن: ۳۸۴۷۶۰۲۱-۳۸۴۷۶۰۲۰ (کد ۰۵۱)
ج- خواهران- ‌یزد – بلوار آزادگان – به طرف ‌فرودگاه – دانشگاه ‌شهید مطهری . تلفن: ۳۷۲۲۲۸۵۵ – ۳۷۲۲۵۴۰۰ –  ۳۷۲۱۴۶۸۸(کد ۰۳۵)
د- برادران- زاهدان- خیابان دانشگاه- دانشگاه ۱۱- دانشگاه شهید مطهری. تلفن:۳۲۴۳۳۲۲۳- ۳۲۴۱۶۶۱۸-۳۲۴۲۶۹۷۳ (کد ۰۵۴)
ه- برادران- تهران- میدان بهارستان- مدرسه عالی شهیدمطهری.  تلفن: ۳۳۱۳۸۴۸۹ – ۳۳۵۶۸۷۸۷ (کد ۰۲۱)
و- خواهران-‏ تهران- میدان بهارستان- خیابان شهید مصطفی خمینی نرسیده به چهارراه سرچشمه-کوچه صیرفی پور- دانشگاه شهیدمطهری. تلفن:۳۳۹۶۳۳۰۰- ۳۳۹۱۶۱۲۴ – ۳۳۱۱۲۹۲۶ (کد ۰۲۱)
۲-معرفی ‌شدگان رشته‌های تحصیلی دانشگاه مذاهب اسلامی درمراکزآموزشی (تهران-بندرعباس -سنندج-زاهدان):
داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در ردیف معرفی‏شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌های تحصیلی دانشگاه مذاهب اسلامی اعلام گردیده ، لازم است برای انجام مراحل مختلف گزینش و آزمون شفاهی با در دست داشتن مدارک مورد نیاز و براساس برنامه زمانی مندرج در جدول شماره ۱ مراجعه نمایند.
مدارک مورد نیاز: ۱-همراه‌ داشتن اصل‌شناسنامه عکسدار و دو سری روگرفت از تمام صفحات. ۲- اصل کارت ملی و رو گرفت آن ۳- دو قطعه عکس ۴×۳جدید پشت‌نویسی شده. ۴- اصل مدرک و یا گواهی تایید‌ شده پایان دوره پیش‌دانشگاهی و گواهی دوره سه ‌ساله‌ دیپلم و‌ همچنین ریزنمرات ‌دوره سه ساله و پیش‌دانشگاهی و یا دیپلم (نظام ‌قدیم) و کارنامه ‌تحصیلی چهارساله ‌دوره‌ دبیرستان. ۵-اصل گواهی تائید ‌شده مبنی‌بر اعلام معدل‌کل (نظام قدیم و نظام جدید). ۶- اصل و تصویر دفترچه آماده به خدمت یا گواهی دال بر وضعیت نظام وظیفه (برای برادران). ۷- داوطلبان ایثارگر و آزاده در هنگام مراجعه باید معرفی نامه از بنیاد جانبازان، بنیادشهید، نیروی مقاومت بسیج و یا ستاد امور آزادگان به همراه داشته باشند. زمان و شیوه برگزاری آزمون شفاهی: ۱- زمان برگزاری آزمون طبق جدول شماره ۱ خواهد بود. ۲- آزمون شفاهی شامل مواد امتحانی فرهنگ و معارف اسلامی، قرائت و ترجمه قرآن کریم، احکام و اطلاعات عمومی خواهد بود.۳-داوطلبان گرامی می‌بایست پرسشنامه فردی دوره مذکور را از سایت دانشگاه پرینت گرفته و بعداز تکمیل، آن را در روز مصاحبه ارائه نمایند.۴- عدم شرکت در آزمون شفاهی به منزله انصراف از ادامه مراحل پذیرش تلقی شده و هیچگونه حقی برای داوطلب باقی نمی‌ماند.
جدول شماره ۱- برنامه زمانی شرکت در آزمون شفاهی دانشگاه مذاهب اسلامی
مراکز آموزشی
جنس
زمان
مکان انجام آزمون شفاهی
سنندج
خواهران
یکشنبه ۹۴/۵/۲۵ ساعت ۱۵-۸
سنندج –بلوار آزادگان-روبروی استادیوم ورزشی ۲۲ گلان
سنندج
برادران
دوشنبه ۹۴/۵/۲۶ ساعت ۱۵-۸
سنندج –بلوار آزادگان-روبروی استادیوم ورزشی ۲۲ گلان
زاهدان
خواهران
یکشنبه ۹۴/۵/۲۵ ساعت ۱۵-۸
زاهدان- بلوار پرستار-دانشگاه مذاهب اسلامی
زاهدان
برادران
دوشنبه ۹۴/۵/۲۶ ساعت ۱۵-۸
زاهدان- بلوار پرستار-دانشگاه مذاهب اسلامی
تهران
خواهران
یکشنبه و دوشنبه  ۲۵ و ۹۴/۵/۲۶ ساعت ۱۵-۸
تهران–خیابان انقلاب-بین چهارراه ولیعصر و پل کالج-کوچه شهید سعید پلاک۵۱
تهران
برادران
یکشنبه و دوشنبه ۲۵ و ۲۶/۵/۹۴ ساعت ۱۵-۸
تهران–خیابان انقلاب-خیابان فلسطین جنوبی خیابان روانمهر-پلاک۳
بندرعباس
خواهران
یکشنبه ۹۴/۵/۲۵ ساعت ۱۵-۸
بندرعباس-بلوارامام خمینی(ره)- بین میدان شهدا و سه راه دلگشا کوچه شهید رمضان حمزه
بندرعباس
برادران
دوشنبه ۹۴/۵/۲۶ ساعت ۱۵-۸
بندرعباس-بلوارامام خمینی(ره)- بین میدان شهدا و سه راه دلگشا کوچه شهید رمضان حمزه
۳- معرفی ‌شدگان رشته‌های تحصیلی دانشگاه صنعتی مالک اشتر:
داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در ردیف معرفی ‏شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌های تحصیلی ‌دانشگاه صنعتی مالک ‌اشتر اعلام گردیده، لازم است ‌برای انجام مراحل مختلف گزینش با در دست داشتن مدارک ذیل الزاماً رأس ساعت ۸:۰۰ صبح روزهای ‌تعیین ‌شده‌ در جدول شماره ۲ به ‌آدرس‌اصفهان- شاهین‌شهر – انتهای خیابان ‌فردوسی- دانشگاه صنعتی مالک ‌اشتر اداره کل آموزش مراجعه نمایند.
۱- اصل شناسنامه عکسدار به ‌همراه یک سری روگرفت کامل از تمام صفحات آن ۲-اصل کارت ملی به ‌همراه دو سری روگرفت از آن (پشت و رو). ۳ –  چهار قطعه عکس ۴×۳ (گرفته شده در سال جاری با پشت‌نویسی مشخصات). ۴- اصل و روگرفت مدرک وضعیت نظام وظیفه (دارابودن دفترچه آماده به خدمت دارای اعتبار- معافی – کارت پایان خدمت)، ۵- اصل و روگرفت کارنامه دیپلم متوسطه و پیش دانشگاهی. ۶- در صورتیکه داوطلب شاغل در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و یا سایر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد لازم است گواهی اشتغال به کار همراه داشته باشد. ۷- به همرا داشتن لوازم التحریر مورد نیاز (خودکار آبی و…) جهت تکمیل فرمها ۸- همرا داشتن شماره ملی بستگان درجه اول (پدر، مادر، خواهر و برادر و…) الزامی است.
تذکر مهم: داوطلبانیکه طبق جدول زمانبندی اعلام شده به هر دلیلی در تاریخهای مقرر به دانشگاه مراجعه ننمایند به عنوان منصرف تلقی و به هیچ عنوان از آنان گزینش بعمل نخواهد آمد. ضمناً داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر برای پاسخگوئی به سوالات پذیرشی می‌توانند با شماره تلفنهای ۴۵۹۱۲۳۵۱ و ۴۵۹۱۲۴۲۸(کد ۰۳۱) و برای پاسخگوئی سوالات گزینشی با تلفن تماس ۴۵۹۱۲۳۴۷ (کد ۰۳۱) تماس حاصل نمایند.
جدول شماره ۲- برنامه زمانی شرکت در مصاحبه رشته‌های تحصیلی دانشگاه صنعتی مالک اشتر
روز
تاریخ
حرف اول نام ‏خانوادگی
یکشنبه
۹۴/۵/۱۱
الف تا د
دوشنبه
۹۴/۵/۱۲
ذ تا ف
سه شنبه
۹۴/۵/۱۳
ق تا ی
۴- معرفی ‌شدگان رشته‌‌های ‌تحصیلی دانشگاه علوم ‌پزشکی بقیه ‌ا…«عج»:
   داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در ردیف معرفی‏شدگان چند برابر ظرفیت رشته های تحصیلی دانشگاه علوم پزشکی بقیه ا…«عج» در گروه آزمایشی علوم تجربی اعلام گردیده، لازم است بر اساس جدول شماره ۳ و  با در دست داشتن مدارک مورد نیاز شامل : اصل و سه سری کامل روگرفت از تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی(پشت و رو)- روگرفت از کارت ملی پدر و مادر( سه سری کامل پشت و رو)- اصل و سه سری روگرفت از مدرک تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی-ریز نمرات دیپلم و پیش دانشگاهی(یک سری کامل)- عکس ‌۴×۳ تمام‌‌ رخ ۱۲ قطعه پشت نویسی شده(جدید)- گواهی سابقه فعالیت در بسیج داوطلب یا گواهی ایثارگری و جبهه پدر و فعالیت فرهنگی در روزهای ‌تعیین‌ شده براساس جدول شماره ۳ رأس‌ ساعت ۸:۰۰ صبح‌ به آدرس تهران- میدان ونک- خ ملاصدرا- خ شیخ بهایی جنوبی – کوچه شهید نصرتی –دانشگاه علوم پزشکی بقیه ا…(عج)- سالن همایش مسجد جامع بقیه‌ا.. (عج) مراجعه ‌نمایند. داوطلبان جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس سایت دانشگاه به نشانی WWW.BMSU.AC.IR مراجعه و یا با شماره تماس ۸۲۴۸۳۱۴۳ و ۸۲۴۸۳۱۳۱-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.
معرفی ‌شدگان رشته‌‌ داروسازی بورسیه ارتش جمهوری اسلامی ایران در دانشگاه علوم ‌پزشکی بقیه ‌ا…«عج»
مدارک و وسایل مورد نیاز شامل: اصل و سه سری کامل روگرفت از تمام صفحات شناسنامه عکسدار داوطلب و کارت ملی(پشت و رو)- یک سری روگرفت از تمام صفحات شناسنامه پدر و مادر- اصل مدرک پایان دوره متوسطه یا گواهی موقت پایان دوره متوسطه یا ریز نمرات پایان دوره متوسطه-یک برگ روگرفت مدرک تحصیلی یا گواهی اشتغال به تحصیل  در دوره پیش دانشگاهی- اصل و روگرفت مدرک نظام وظیفه (گواهی اشتغال به تحصیل  در دوره پیش دانشگاهی یا دارابودن دفترچه آماده به خدمت بدون مهر غیبت یا کارت معافیت دائم غیر پزشکی یا گواهی اشتغال به خدمت مقدس سربازی یا کارت پایان خدمت) – معرفی نامه اعزام به مدارس جهت شاغلین در ارتش -عکس ‌۴×۳ تمام‌‌ رخ ۱۲ قطعه (در سال جاری گرفته شده باشد)- داوطلبان شرایط دار (فرزند نظامی، شهید، جانباز، آزاده) باید اصل مدرک خود را به همراه بیاورند- مشخصات بستگان درجه اول (پدر، مادر، خواهر، برادر، پدربزرگ و مادربزرگ )-ارائه اصل گذرنامه در صورت دارا بودن- روگرفت برگ انتخاب رشته کامل شده-لباس و کفش ورزشی مناسب.
داوطلبان لازم است بر اساس جدول شماره ۳ و با در دست داشتن مدارک فوق رأس‌ ساعت ۶:۳۰  صبح‌ به آدرس: تهران- میدان حر- خ امام خمینی(ره)-  نرسیده به چهارراه کمالی مدیریت گزینش و استخدام نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران مراجعه ‌نمایند. شماره تماس ۶۶۹۷۳۱۴۶-۰۲۱
تذکرات:۱- از پذیرش داوطلبان دارای معافیت پزشکی و افرادی که مدارک بالا را به همراه نداشته باشند امتناع خواهد شد. ۲-مراحل گزینش ۲ الی ۳ روز به طول می انجامد و به علت محدودیت ورود همراهان به محل پذیرش مقدور نمی‌باشد. داوطلبان توجه داشته باشند حتماً کد رشته مورد نظر را در فرم انتخاب رشته اینترنتی خود درج نمایند. از آوردن وسایل غیرضروری خودداری گردد. تبصره: با توجه به شبانه روزی بودن دوره آموزش، داوطلبان بورسیه باید مجرد باشند (داوطلبان متاهل حق ثبت نام ندارند).
جدول‌ شماره ۳- برنامه‌ زمانی شرکت در مراحل مختلف گزینش ‌دانشگاه ‌علوم ‌پزشکی بقیه ا…(عج)
رشته تحصیلی
روز و تاریخ مراجعه
داروسازی بورسیه ارتش جمهوری اسلامی ایران
شنبه
۹۴/۵/۲۴
پزشکی -داروسازی
شنبه
۹۴/۵/۱۰
اتاق عمل- هوشبری-پرستاری- علوم‌آزمایشگاهی
یکشنبه
۹۴/۵/۱۱
مدیریت خدمات بهداشتی درمانی- مهندسی بهداشت محیط- بهداشت حرفه‌ای- علوم تغذیه
دوشنبه
۹۴/۵/۱۲
۵- معرفی ‌شدگان رشته‌های تحصیلی دانشگاه امام صادق(ع) :
زمان و مکان مراجعه برادران و خواهران  جهت آزمون شفاهی از طریق پیامک و تماس تلفنی از سوی دانشگاه اعلام خواهد گردید.
ضمناً آدرس پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه مذکور http://www.isu.ac.ir می‌باشد.
د‍‌) معرفی‌شدگان رشته‌های مجسمه سازی، عکاسی، مجموعه نمایش (شامل رشته‌های ادبیات نمایشی، بازیگری-کارگردانی، نمایش عروسکی، طراحی صحنه)، مجموعه موسیقی (شامل رشته‌های نوازندگی موسیقی ایرانی، نوازندگی موسیقی جهانی، موسیقی نظامی و آهنگ سازی) از گروه آزمایشی هنر:
مدیر سایت

مدیر سایت

کافی نت ولیعصر کرج با بیش از ۱۰ سال سابقه و ۲۰ سال تجربه در زمینه کامپیوتر و اینترنت

More Posts

فرستادن دیدگاه